KONST / Litografier / Färglitografi 13005012
nr 1300 5012
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/360. Motivet: 43x53 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 januari 2020
kl 18:36:06
400 kr
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd